logo

  Vrátíme Krupce dobrou pověstZdravá Krupka

Jinde to jde, v Krupce nikoli

26.01.2012

Město Osek nechce na svém území žádné hazardní hry. Osek. V Oseku žádné hazardní hry nechtějí. Zastupitelé Města Oseka přijali jednomyslně zásadní rozhodnutí k provozování výherních hracích přístrojů a interaktivních videoloterních terminálů.. .(více)

Přečíst celé

Lži radních o rozpočtovém provizoriu

25.01.2012

Od 1. ledna 2012 je Krupka opět v rozpočtovém provizoriu. Poslední dva měsíce loňského roku rozpočet měla, ale už ho opět nemá. Tentokrát to není jako po většinu roku 2011 způsobeno opakovanou nezákonnou manipulací voleb, prokázanou krajským soudem. Tentokrát o tom rozhodla většina zastupitelů, jejichž čelní představitelé zasedají v radě města. Jsou to ti samí, kteří v roce 2011 veřejnost strašili tím, že rozpočtové provizorium povede ke zhroucení...

Přečíst celé

Chcete byt za hubičku? Krupka je vaše

15.01.2012

Teplicko - Víte, kde je nejlevnější bydlení v Česku? Na pomyslné špičce se co do pořízení nejlevnějších bytů, drží sídliště Horní Maršov v Krupce a litvínovská čtvrť Janov... (více)

Přečíst celé

Nejlevnější bydlení v Česku: Maršov v Krupce a Janov v Litvínově

14.01.2012

Krupka, Litvínov - Sociální nepokoje z posledních let stlačily ceny nemovitostí na některých místech severních Čech skoro na nulu. Týká se to hlavně sídlišť Horní Maršov v Krupce a litvínovské čtvrti Janov, jejichž byty nabízejí desítky inzerátů...(více)

Přečíst celé

Vaše emailová adresa nebude použita k jiným účelům.
Odběr novinek se dá odhlásit v každém přijatém emailu.